Visi atsiliepimai

AmberTax.com atstove Auste
www.ambertax.com
Svarbiausi bendradarbiavimo su FoxiAD aspektai, tai profesionalumas, įsiklausymas į poreikius ir malonus bendravimas. Žmonėms, norintiems FoxiAD paslaugų siūlome nedvejoti, nes FoxiAD dirba kokybiškai ir patikimai.
Neriesparkas,lt atstove Karolina
www.neriesparkas.lt
Dirbti su “FoxiAD” komanda buvo labai paprasta ir labai įdomu. Tai puiki komanda, kuri išmano internetinių svetainių kūrimo žingsnius, moka juos tinkamai susidėlioti ir visą procesą padaro sklandų ir paprastą. Svetainę pradėjome kurti, mintyse turėdami tik pirminį jos vaizdą, o “FoxiAD” komanda padėjo jį išsigryninti ir perkelti į realybę. Visas procesas vyko sklandžiai, aiškiai, ir visuomet iš anksto sutartais terminais. Galutinis svetainės vaizdas pranoko mūsų lūkesčius tiek patogumo, tiek vizualumo aspektais. Iki šiol gauname daug pagyrų ir komplimentų dėl puikios internetinės svetainės. Ir didelė dalis šių komplimentų turėtų keliauti “FoxiAD” komandai!
Internetiniu svetainiu kurimas, virgule.lt
www.virgule.lt
Tai stipri ir "susigrojusi" komanda turinti greitą reakciją, nuoširdi ir paprasta. Nesvarbu ar turite tik svajonę ar labai aiškią idėją. Nesvarbu ar daug išmanote apie tokį darbą. Nesvarbu ar esate greitas ar mėgstate apie viską pagalvoti ir nepatinka žaibiški sprendimai.. Ši komanda viską atliks ne dėl to, kad jums įtiktų, o todėl, kad labai atsakingai žiūri į savo darbą ir bet kokiomis sąlygomis sieks profesionalumo. Nedvejokite!

Virgilija Alešenkovienė, jurtos savininkė.
Gediminas Jasinskas, Internetiniu svetainiu kurimas, maplepropeller.com
www.maplepropeller.com
„FoxiAD" – jauna ir profesionali komanda, labai atsakingai žiūrinti į kliento poreikius ir savo darbą, nebijanti korektiškai pasakyti „nepatogios tiesos“ kliento labui“.

Gediminas Jasinskas, el. parduotuvės vadovas
El. parduotuviu kurimas, Elvyra Vilkiene, wilkes.lt
www.wilkes.lt
Esate entuziastingi ir įsitraukiantys. Jaučiau palaikymą, “sirgimą” už bendrą gerą rezultatą. Nėra rutininio požiūrio formaliai atlikti darbus ir palikti galuotis savo abejonėse ir ieškojimuose. Bendraujate konstruktyviai. Rekomendavote teisingus dalykus – investuoti į kokybiškas nuotraukas, sukurti Facebook profilį.

Elvyra Vilkienė, MB "Wilkes" direktorė.
Dangaus pupos
www.dangauspupos.lt
Būdamas FoxiAD klientu patyriau tai, kas apibūdinama - „viršijo lūkesčius“. Išsprendėte nemažą galvos skausmą – ką daryti su naujomis idėjomis. Rekomenduoju FoxiAD visiems, kurie turi branginamas idėjas. Jūsų sukurtą www.dangauspupos.lt svetainę rodau su pasigėrėjimu ir pasididžiavimu.

Rolandas Pridotkas, UAB „Dangaus pupos" direktorius.
Akimirkasau.lt atstove maja
www.akimirkasau.lt
Norėčiau pasakyti kitiems, kad drąsiai kreiptųsi į FoxiAD. Nes visų pirma, prieš pradedant kurti tinklapį, komanda bendrauja su klientu, kad susidarytų gilesnį vaizdą apie klientą, jo poreikius, charakterį, produktus. Ir, kad geriau atsispindėtų tai tinklalapyje. Tai nėra sausa.

Maja Akstinienė, grožio salono „Arsloretta” vadovė.
wilara.lt atstovas Gediminas
www.wilara.lt
Komanda įsiklauso į užsakovo nuomonę ir pageidavimus, bet nepataikauja. Ugdo užsakovo kompetencijas ir kartu kuria produktą, pranokstantį pirminį įsivaizdavimą. Akivaizdus platus akiratis ir dalyko išmanymas. Moka skaičiuoti.

Gediminas Olsevičius, UAB Wilara direktorius
pabiruciusveikata.lt atstove Audrone
www.pabiruciusveikata.lt
„Pabiručių sveikata“ – tai ne pirmas projektas, kurį įgyvendinau su FoxiAD. Tiesą sakant, pasirinkdama šią komandą antram projektui, truputį abejojau. Nerimą kėlė mintis, ar dirbant tiems patiems žmonėms iš tiesų pavyks sukurti visiškai kitokią svetainę. Tačiau išdėsčiusi savo viziją ir gavusi siūlomų šablonų pavyzdžius, supratau, kad pasirinkau teisingai: ši komanda antrą kartą mane nustebino savo kūrybiškumu. Tiesą sakant, pavyzdžiai buvo kur kas patrauklesni, nei tikėjausi, o išsirinkti buvo ypatingai sunku – teko kelias dienas pasukti galvą. Dizainerė buvo apgalvojusi ir tai, kokį ženklą ateityje galėtume naudoti kaip logotipą, ir tas ženklas jau buvo integruotas į svetainės dizainą. Planuojame ir toliau tęsti bendradarbiavimą su FoxiAD kurdami įmonės įvaizdį.

Standartinis svetainės šablonas buvo maksimaliai pritaikytas pagal mano poreikius. Dar tik galvodami, kaip viską išdėstyti, jau planavome, ko reikės ateityje. Kai kurie svetainėje įdiegti funkcionalumai dar laukia savo eilės – jie bus naudojami tuomet, kai išplėsime savo veiklą.

Džiugu, jog FoxiAD ne tik klausosi kliento – jie pasiruošę patarti, kaip svetainę padaryti patrauklesnę vartotojui, patogesnę administratoriui. Turiu pripažinti, jog kai kurių savo idėjų teko atsisakyti jas tik išbandžius – FoxiAD pasiūlytas sprendimas buvo kur kas patogesnis. Taigi dar kartą įsitikinau, jog profesionalo patyrimas ir patarimas neretai leidžia sutaupyti nemažai laiko kuriant naują svetainę – tereikia juo pasikliauti.

FoxiAD komanda dirba greitai, tiksliai, bet tuo pačiu sugeba prisitaikyti ir prie kliento tempų. Dėl laiko stokos neretai negalėjau atsakyti į pateiktus klausimus tą pačią dieną. Tačiau išsiuntusi atsakymą tuoj pat pamatydavau, kad svetainėje pradeda virti darbai – buvo laukiama tik mano patikslinimų.

„Pabiručių sveikata“ valdytoja Audronė Mulevičienė.
Ortgopedic-pro atstove Dovile
www.orthopedic-pro.com
1. Ypatingas įsiklausymas į kliento poreikius. Jūs ne tik klausote, bet ir girdite :)
2. Patys sau keliate aukštus tikslus ir reikalavimus, Jums svarbu ilgalaikis bendradarbiavimas ir klientų rekomendacijos, o ne vienadienis rezultatas.
3. Ypatingai greita reakcija, naudingi patarimai. Bendradarbiaujant su projekto vadovu nereikėjo mokytis programavimo, dizaino kalbų, viskas buvo suprantama ir aišku.

Dovilė Kubilienė, eksporto vadybininkė.
Internetiniu svetainiu kurimas, vsic.lt
www.vsic.lt
Tai profesionaliai dirbanti darbuotojų komanda, aiškios ir konkrečios užduotys, namų darbai, operatyvus reagavimas į iškilusias problemas ir klausimus. Dėkoju visai komandai, pirmiausiai Rasai, kuri patikėjo mūsų idėja ir padėjo ją įgyvendinti. Jūsų ir mūsų dėka prisidedate prie tėvų sąmoningumo skatinimo ir vaikų sveikatos informacijos sklaidos.

Laura Straubergaitė, gydytoja-kineziterapeutė.
Internetiniu svetainiu kurimas, Ieva Povilaitiene, psichologaspsichoterapeutas.lt
www.psichologaspsichoterapeutas.lt
Bendradarbiavimas buvo įtraukiantis ir vaisingas, kūrybiškai ieškota sprendimų, man buvo visada pateikiami išsamūs atsakymai į kylančius klausimus. Foxiad komandoje sutikau žmones, kuriems tikrai rūpi klientas ir teikiamų paslaugų kokybė.

Dr. Ieva Povilaitienė, psichoterapeutė.
Audrone, pabiruciu sveikata
www.lalak.lt
Su FoxiAD komanda pirmą kartą susidūriau, kai planavome atnaujinti Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos internetinę svetainę. Asociacijos valdyba turėjo viziją, kokios svetainės norėtų, o FoxiAd komanda išklausiusi ir įsiklausiusi padėjo išpildyti mūsų norus. Pasitikėjome patarimais ir rezultatas pranoko lūkesčius – svetainė tapo visiškai kitokia nei buvo.

Viso bendradarbiavimo laikotarpiu buvo jaučiamas nuolatinis dėmesys kliento poreikiams: derinome, koks dizainas patiktų, kokių funkcionalumų reikėtų papildomai, planavome veiklą į ateitį ir ieškojome sprendimų, kaip jau šiuo momentu svetainę pritaikyti įvairesniems poreikiams. Įsivėlus klaidai, FoxiAD greitai reagavo ir teikė pagalbą.

Ypatingai vertinu tęstinę pagalbą, kai svetaine jau buvo galima naudotis. Tik išbandžius vienus ar kitus funkcionalumus iškilo klausimų, abejonių – FoxiAD pagalbą teikė neatidėliotinai. Tokiu būdu svetainė iš tiesų tapo patogi naudoti. Džiaugiuosi, jog internetinėje parduotuvėje buvo pagalvota ne tik apie pardavimo administravimą, bet ir apie buhalterinę apskaitą: kai kurie funkcionalumai iš tiesų palengvina darbą teikiant ataskaitas buhalterei. Tokiu būdu sumažėja klaidų tikimybė.

Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos pirmininkė Audronė Mulevičienė
Internetiniu svetainiu kurimas, Inga, kudikiu-masazas.lt
www.kudikiu-masazas.lt
Entuziastinga ir išradinga jauna komanda bendromis jėgomis sukurs kliento lūkesčius atitinkantį rezultatą, kad ir kokie keisti jie būtų.

Inga Ciesiūnė, kūdikių masažo instruktorė.
Mamos zurnalas, atsiliepimas, Internetiniu svetainiu kurimas
www.mamoszurnalas.lt
Svarbiausi bendradarbiavimo su FoxiAD aspektai, tai asmeninis kontaktas su p.Rasa Siudikiene, žmogiškas ryšys įtikinant, kad mums reikia šios paslaugos, atvykimas į tiesioginį susitikimą ,,akis į akį‘‘ ir kuruojančio žmogaus atsidavimas – kėlė ragelį net vėlai vakare, nes mes nieko neišmanome apie programavimą.

Neila Ramoškienė, „Mamos žurnalas“ redaktorė.
mokas.lt atstovas Vytenis
www.mokas.lt
Paprastomis priemonėmis kuriate efektingus sprendimus. Atskiro pagyrimo verti dizaineriai ir marketingo specialistai. Džiaugiuosi, kad nuo pradžių nusistatytos prekinio ženklo krypties nepametėm per visą projektą.

Vytenis Dapkevičius, UAB Mokas IT direktorius