Visi atsiliepimai

Internetiniu svetainiu kurimas, virgule.lt
www.virgule.lt
Tai stipri ir "susigrojusi" komanda turinti greitą reakciją, nuoširdi ir paprasta. Nesvarbu ar turite tik svajonę ar labai aiškią idėją. Nesvarbu ar daug išmanote apie tokį darbą. Nesvarbu ar esate greitas ar mėgstate apie viską pagalvoti ir nepatinka žaibiški sprendimai.. Ši komanda viską atliks ne dėl to, kad jums įtiktų, o todėl, kad labai atsakingai žiūri į savo darbą ir bet kokiomis sąlygomis sieks profesionalumo. Nedvejokite!

Virgilija Alešenkovienė, jurtos savininkė.
Gediminas Jasinskas, Internetiniu svetainiu kurimas, maplepropeller.com
www.maplepropeller.com
„FoxiAD" – jauna ir profesionali komanda, labai atsakingai žiūrinti į kliento poreikius ir savo darbą, nebijanti korektiškai pasakyti „nepatogios tiesos“ kliento labui“.

Gediminas Jasinskas, el. parduotuvės vadovas
Dangaus pupos
www.dangauspupos.lt
Būdamas FoxiAD klientu patyriau tai, kas apibūdinama - „viršijo lūkesčius“. Išsprendėte nemažą galvos skausmą – ką daryti su naujomis idėjomis. Rekomenduoju FoxiAD visiems, kurie turi branginamas idėjas. Jūsų sukurtą www.dangauspupos.lt svetainę rodau su pasigėrėjimu ir pasididžiavimu.

Rolandas Pridotkas, UAB „Dangaus pupos" direktorius.
pabiruciusveikata.lt atstove Audrone
www.pabiruciusveikata.lt
„Pabiručių sveikata“ – tai ne pirmas projektas, kurį įgyvendinau su FoxiAD. Tiesą sakant, pasirinkdama šią komandą antram projektui, truputį abejojau. Nerimą kėlė mintis, ar dirbant tiems patiems žmonėms iš tiesų pavyks sukurti visiškai kitokią svetainę. Tačiau išdėsčiusi savo viziją ir gavusi siūlomų šablonų pavyzdžius, supratau, kad pasirinkau teisingai: ši komanda antrą kartą mane nustebino savo kūrybiškumu. Tiesą sakant, pavyzdžiai buvo kur kas patrauklesni, nei tikėjausi, o išsirinkti buvo ypatingai sunku – teko kelias dienas pasukti galvą. Dizainerė buvo apgalvojusi ir tai, kokį ženklą ateityje galėtume naudoti kaip logotipą, ir tas ženklas jau buvo integruotas į svetainės dizainą. Planuojame ir toliau tęsti bendradarbiavimą su FoxiAD kurdami įmonės įvaizdį.

Standartinis svetainės šablonas buvo maksimaliai pritaikytas pagal mano poreikius. Dar tik galvodami, kaip viską išdėstyti, jau planavome, ko reikės ateityje. Kai kurie svetainėje įdiegti funkcionalumai dar laukia savo eilės – jie bus naudojami tuomet, kai išplėsime savo veiklą.

Džiugu, jog FoxiAD ne tik klausosi kliento – jie pasiruošę patarti, kaip svetainę padaryti patrauklesnę vartotojui, patogesnę administratoriui. Turiu pripažinti, jog kai kurių savo idėjų teko atsisakyti jas tik išbandžius – FoxiAD pasiūlytas sprendimas buvo kur kas patogesnis. Taigi dar kartą įsitikinau, jog profesionalo patyrimas ir patarimas neretai leidžia sutaupyti nemažai laiko kuriant naują svetainę – tereikia juo pasikliauti.

FoxiAD komanda dirba greitai, tiksliai, bet tuo pačiu sugeba prisitaikyti ir prie kliento tempų. Dėl laiko stokos neretai negalėjau atsakyti į pateiktus klausimus tą pačią dieną. Tačiau išsiuntusi atsakymą tuoj pat pamatydavau, kad svetainėje pradeda virti darbai – buvo laukiama tik mano patikslinimų.

„Pabiručių sveikata“ valdytoja Audronė Mulevičienė.
Audrone, pabiruciu sveikata
www.lalak.lt
Su FoxiAD komanda pirmą kartą susidūriau, kai planavome atnaujinti Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos internetinę svetainę. Asociacijos valdyba turėjo viziją, kokios svetainės norėtų, o FoxiAd komanda išklausiusi ir įsiklausiusi padėjo išpildyti mūsų norus. Pasitikėjome patarimais ir rezultatas pranoko lūkesčius – svetainė tapo visiškai kitokia nei buvo.

Viso bendradarbiavimo laikotarpiu buvo jaučiamas nuolatinis dėmesys kliento poreikiams: derinome, koks dizainas patiktų, kokių funkcionalumų reikėtų papildomai, planavome veiklą į ateitį ir ieškojome sprendimų, kaip jau šiuo momentu svetainę pritaikyti įvairesniems poreikiams. Įsivėlus klaidai, FoxiAD greitai reagavo ir teikė pagalbą.

Ypatingai vertinu tęstinę pagalbą, kai svetaine jau buvo galima naudotis. Tik išbandžius vienus ar kitus funkcionalumus iškilo klausimų, abejonių – FoxiAD pagalbą teikė neatidėliotinai. Tokiu būdu svetainė iš tiesų tapo patogi naudoti. Džiaugiuosi, jog internetinėje parduotuvėje buvo pagalvota ne tik apie pardavimo administravimą, bet ir apie buhalterinę apskaitą: kai kurie funkcionalumai iš tiesų palengvina darbą teikiant ataskaitas buhalterei. Tokiu būdu sumažėja klaidų tikimybė.

Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos pirmininkė Audronė Mulevičienė
Mamos zurnalas, atsiliepimas, Internetiniu svetainiu kurimas
www.mamoszurnalas.lt
Svarbiausi bendradarbiavimo su FoxiAD aspektai, tai asmeninis kontaktas su p.Rasa Siudikiene, žmogiškas ryšys įtikinant, kad mums reikia šios paslaugos, atvykimas į tiesioginį susitikimą ,,akis į akį‘‘ ir kuruojančio žmogaus atsidavimas – kėlė ragelį net vėlai vakare, nes mes nieko neišmanome apie programavimą.

Neila Ramoškienė, „Mamos žurnalas“ redaktorė.
www.nerijus-murauskas.lt
Metų pradžioje pagalvojau, kad noriu turėti savo asmeninį puslapį. Vėliau pradėjau apie idėją pasakoti viešai. Ir galiausiai gavau pasiūlymą susitikti su FoxiAD vadove. Jau nuo pirmųjų pokalbio minučių supratau, kad bendradarbiausime. Nes ji labai profesionaliai atlieka savo darbą. Puikiai moka išsiaiškinti poreikį. Ir lanksčiai spręsti problemą. Jei kada nors atsiras poreikis susikurti puslapį, jį optimizuoti, susitvarkyti SEO ir pasidaryti kitus dalykus internete - Rasa Siudikienė yra tas žmogus į kurį reikia kreiptis. Ačiū, Rasai ir FoxiAD komandai!