Paslaugos

Džiaugiamės, kad užsukote į FoxiAD. Mes žinome, kad sėkmingi verslininkai visada ieško būdų, kaip teisingai paskirstyti finansinius išteklius. Investicijos turi būti nukreiptos ne į kūrimą to, kas jau sukurta, bet į sumanų internetinio verslo vystymą – elementus, kurie yra lemtingi verslo pelningumui: e. parduotuvių patrauklumą, efektyvią komunikaciją, klientų gausinimą ir jų lojalumo palaikymą. Štai kodėl FoxiAD nekuria, bet įdiegia ir vysto patikimus, atvirojo kodo turinio valdymo sistemų pagrindu sukurtus sprendimus:

  • E. parduotuvės: „Woo-commerce“; (Pažiūrėkite 3 min trukmės Woo-commerce video  )
  • Svetainės: „WordPress“; (Pažiūrėkite 1,5 min trukmės WordPress video)

Atvirasis kodas reiškia tai, kad e. parduotuvių ir svetainių programines platformas sukūrė ir nuolat nemokamai tobulina tūkstančiai specialistų visame pasaulyje. Be to, jos yra laisvai prieinamos vartotojams. Tereikia žinoti, kaip šiuos nemokamus resursus maksimaliai tikslingai ir efektyviai panaudoti būtent jūsų verslui.

FoxiAD neišradinėja dviračio iš naujo. Esame jau išrastų „dviračių“ specialistai, padedame išsirinkti ir pritaikyti būtent tą, kuris yra tinkamiausias jums – kuriame unikalų dizainą arba pritaikome dizaino šabloną. Taip pat išmokome savarankiškai administruoti svetaines ir konkuruoti internetinio verslo maratone.

Skaičiuoti kainą Pavyzdžiai Registruotis nemokamai konsultacijai