Portfolio

www.pabiruciusveikata.lt

Svetainėje atlikti dizaino darbai:

  • Sukurti grafiniai elementai;
  • Sukurtas unikalus minimalistinio stiliaus web dizainas.

Svetainėje įdiegti funkcionalumai ir darbai:

  • Laiko juostos funkcionalumas;
  • Paskaitų grafiko funkcionalumas;
  • Tinklaraštis;
  • Naujienlaiškių siuntimo funkcionalumas;
  • Kontaktų formos registracijai;
  • Adaptacija mobiliems ekranams;
  • Svetainės talpinimas (hosting), sauga, priežiūra.

www.pabiruciusveikata.lt

[Viso: 2    Vidurkis: 5/5]

Atsiliepimai

pabiruciusveikata.lt atstove Audrone „Pabiručių sveikata“ – tai ne pirmas projektas, kurį įgyvendinau su FoxiAD. Tiesą sakant, pasirinkdama šią komandą antram projektui, truputį abejojau. Nerimą kėlė mintis, ar dirbant tiems patiems žmonėms iš tiesų pavyks sukurti visiškai kitokią svetainę. Tačiau išdėsčiusi savo viziją ir gavusi siūlomų šablonų pavyzdžius, supratau, kad pasirinkau teisingai: ši komanda antrą kartą mane nustebino savo kūrybiškumu. Tiesą sakant, pavyzdžiai buvo kur kas patrauklesni, nei tikėjausi, o išsirinkti buvo ypatingai sunku – teko kelias dienas pasukti galvą. Dizainerė buvo apgalvojusi ir tai, kokį ženklą ateityje galėtume naudoti kaip logotipą, ir tas ženklas jau buvo integruotas į svetainės dizainą. Planuojame ir toliau tęsti bendradarbiavimą su FoxiAD kurdami įmonės įvaizdį.

Standartinis svetainės šablonas buvo maksimaliai pritaikytas pagal mano poreikius. Dar tik galvodami, kaip viską išdėstyti, jau planavome, ko reikės ateityje. Kai kurie svetainėje įdiegti funkcionalumai dar laukia savo eilės – jie bus naudojami tuomet, kai išplėsime savo veiklą.

Džiugu, jog FoxiAD ne tik klausosi kliento – jie pasiruošę patarti, kaip svetainę padaryti patrauklesnę vartotojui, patogesnę administratoriui. Turiu pripažinti, jog kai kurių savo idėjų teko atsisakyti jas tik išbandžius – FoxiAD pasiūlytas sprendimas buvo kur kas patogesnis. Taigi dar kartą įsitikinau, jog profesionalo patyrimas ir patarimas neretai leidžia sutaupyti nemažai laiko kuriant naują svetainę – tereikia juo pasikliauti.

FoxiAD komanda dirba greitai, tiksliai, bet tuo pačiu sugeba prisitaikyti ir prie kliento tempų. Dėl laiko stokos neretai negalėjau atsakyti į pateiktus klausimus tą pačią dieną. Tačiau išsiuntusi atsakymą tuoj pat pamatydavau, kad svetainėje pradeda virti darbai – buvo laukiama tik mano patikslinimų.

„Pabiručių sveikata“ valdytoja Audronė Mulevičienė.